Picture of . Sporťák
Okresní kolo SŠ ve stolním tenise
by . Sporťák - Pátek, 26 říjen 2018, 06:19
 
Stolní tenis, okr. kolo 24.10.2018

Ve středu 24. 10. 2018 proběhlo v tělocvičně V. ZŠ v J. Hradci okresní kolo ve stolním tenise. Naše škola přihlásila do tohoto turnaje celkem 4 týmy v kategorii chlapců a dívek. V den konání však nedorazila z důvodu nemoci naše nejlepší hráčka N. Maryšková, čímž se počet našich družstev snížil na 3. Celkem se tohoto turnaje zúčastnilo 8 týmů našeho okresu (5 chlapeckých a 3 dívčí). V obou kategoriích se hrálo systémem „každý s každým“ do čtyř respektive tří vítězných utkání.
Naše děvčata nakonec po solidním výkonu obsadila celkově 3. místo. Lépe si vedly oba týmy chlapců. Naše „béčko“ porazilo v rozhodujícím zápase SOU J. Hradec a skončilo na 4. místě. Pěkného úspěchu však dosáhlo naše "A" mužstvo, které v celém turnaji nepoznalo hořkost porážky, čímž zcela zaslouženě zvítězilo a postoupilo do krajského finále. Všichni hráči vítězného mužstva podali kvalitní a bojovný výkon. Nejlepším hráčem turnaje byl žák 1.A Denis Kalenský, který neprohrál ani jediný zápas.
Všem našim hráčům i hráčkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a chlapcům přejeme hodně úspěchů v krajském finále 6. 11. opět v J. Hradci!!!