Picture of . Info
Exkurze na Slovensko
by . Info - Neděle, 30 červen 2019, 02:27
 
Slovensko, červen 2019

Dne 15. června se třída 3. B vydala na výlet do Tater. V 7:30 jsme vyrazili skoro všichni z Jindřichova Hradce směr Veselí nad Lužnicí. Zde jsme přestoupili na vlak do Prahy. Cesta byla dosti rychlá, užili jsme si spoustu zábavy. V Praze jsme nasedli do rychlíku do Popradu. I navzdory tomu, že to byla vskutku velice náročná cesta, jsme ji všichni ve zdraví přežili.
První hodina strávená ve Starém Smokovci byla vcelku neuvěřitelná. Všechnu tu krásu Vysokých Tater doprovázela obrovská nejistota, kam složíme naše hlavy. Nakonec se ale vše vyřešilo (resp. pan Vybíral s paní Hauzrovou vše zařídili) a my tak mohli ulehnout do našich postelí.
Ráno vedly naše kroky na Štrbské pleso a k vodopádu Skok. Už první den si většina z nás sáhla na samotné dno. To nás ale nezlomilo a směle jsme pokořili pro nás zatím nepokořitelné.
Dále jsme se podívali na Popradské pleso a Skalnaté pleso. Celá výprava se obešla takřka bez komplikací a všichni jsme si vypěstovali zdravou závislost na zdolávaní vrcholů a osobních překážek.
Děkujeme za skvělé zážitky!
Patrik Demeter, 3.B