Picture of . Sporťák
Zasloužené vítězství futsalistek v Soběslavi
by . Sporťák - Středa, 18 prosinec 2019, 09:41
 
.

Jestliže při futsalovém turnaji chlapců v Pelhřimově tryskala krev, tak při obdobném turnaji dívek v Soběslavi tryskalo naopak „šampaňské“. Naše děvčata totiž po dlouhých deseti letech zvítězila v již 14. ročníku „Vánočního turnaje“.
Celkové vítězství je o to cennější, že náš futsalový tým nejel do Soběslavi jako favorit. Přesto porazil všechny své soupeře a s plným bodovým ziskem zaslouženě získal 1. místo. O tento vynikající úspěch se zasloužily všechny členky týmu, které předvedly soustředěný a bojovný výkon. Nelze však nezmínit jména obou hráček v obraně – Zuzany Berounské a Karolíny Vaňkové, které předvedly bezchybný výkon. V brance a útoku jim úspěšně sekundovaly N. Petráková, K. Beranová, J. Camrdová, V. Bromová, K. Korandová a T. Dvořáková.
Jako každý rok byly vyhlášeny i ceny za nejlepší individuální výkony, v nichž zcela zaslouženě získala naše Karolína Vaňková titul „nejužitečnější hráčky turnaje“. Podrobné výsledky a další "nej-" v příloze.

Jaká panovala nálada v naší kabině nejlépe dokumentuje toto video.

Všem hráčkám děkujeme za předvedené výkony a držíme palce v krajském kole SFL, ve kterém se utkají se třemi týmy z Č. Budějovic o postup na republikové finále.