Picture of . Sporťák
Naše florbalistky kralovaly v Dačicích
by . Sporťák - Čtvrtek, 6 únor 2020, 10:32
 


Ve středu 29. ledna proběhl ve sportovní hale SŠTO Dačice okresní turnaj ve florbale středních škol. Celkem se turnaje zúčastnila 4 družstva našeho okresu – OA Třeboň, SOU a SŠTO Dačice a OA J. Hradec. Všechna utkání se hrála na 15 minut hrubého času systémem každý s každým.

Tentokrát přijela naše děvčata do Dačic v roli „tajného“ favorita, jelikož několik našich hráček hraje florbal závodně. Roli favorita náš tým zvládl na výbornou, protože všechny své soupeřky jednoznačně porazil a s plným bodovým stavem a poměrem branek 10 : 1 celý turnaj bez větších problémů vyhrál. O polovinu našich vstřelených branek se postarala Ida Matějková, která byla při závěrečném ceremoniálu vyhlášena nejlepší hráčkou celého turnaje. K našemu úspěchu ale přispěly i výkony ostatních hráček, kterými byly – N. Petráková, E. Andrlová, E. Linhartová, K. Heřmánková, K. Vaňková, J. Camrdová, I. Pfauserová, K. Beranová a A. Lehejčková.

Všem členkám úspěšného týmu děkujeme a gratulujeme!!!

Přiložené video dokresluje vítěznou atmosféru na palubovce po finálovém zápase s Třeboní. Další „vítězný taneček“ z kabiny za doprovodu známé písně skupiny Queen „We Are the Champions“ raději z hlediska etické korektnosti neuvádíme úsměv